Kategoria: Aktualności

Proces Uzdrawiania

Proces Uzdrawiania Uzdrowiciel Mariusz Bryk

Jak wygląda proces uzdrawiania?

Proces uzdrawiania możemy porównać do ziarna, które posadzone zostało w żyznej glebie, w cudowny wiosenny czas. Wtedy wszystko na nowo budzi się do życia. Natura dostarcza ziarnu niezbędnych składników odżywczych, witamin, minerałów, czystej wody oraz energii w postaci promieni słonecznych. Aby ziarenko przerodziło się w piękną roślinę potrzeba czasu i cierpliwości.

Podobnie jest z powrotem do zdrowia. Nie wszystko od razu się ułoży, nie wszystko od razu będzie na swoim miejscu. Powrót wymaga czasu, odpowiedniej pielęgnacji, ogromnej mieszanki determinacji z energią.

Możemy wybrać też drogę na skróty. Zamknąć roślinę w szklarni, karmić ją nawozami pełnymi chemii, które zmodyfikują ją genetycznie. Nasze życie pełne jest przykładów, w których brak cierpliwości, niezwykle istotnej pokory oraz ingerencja w naturę, w ostatecznym rozrachunku prowadzą do wielu katastrof.

Proces uzdrawiania nie jest drogą na skróty

Ludzie uwielbiają chodzić na skróty, szczególnie kiedy ich celem jest pozbycie się dolegliwości. Świetnym przykładem jest medycyna akademicka, leczenie farmaceutyczne czy też operacyjne usuwanie narządów. Jak zwykle kończy się to negatywnymi efektami dla ich zdrowia. Powikłania, złudna poprawa bądź nieprzyjemne skutki uboczne to tylko kilka z wielu nieprzyjemnych rezultatów obierania drogi na przekór naturze.

Istnieje również inna możliwość, która nie wymaga ona ingerencji w siły natury. Coraz większa liczba osób przekonuje się o jej skuteczności i niezwykłych efektach.
Ciało człowieka to potężny mechanizm, który wyposażony został we wszystko co wymagane jest od odzyskania zdrowia. Brakującym ogniwem w powrocie do pełnej sprawności jest Uzdrowiciel, który energetycznie wspomaga naturalne procesy samooczyszczenia, samoleczenia i samoregeneracji człowieka.

Dobry Uzdrowiciel jest niczym ogrodnik, który przepędza szkodnika i wspomaga roślinę swoją pracą.

Zapoznaj się z moją bogatą ofertą zabiegów uzdrawiających. Sięgnij po sprawdzone, skuteczne i co najważniejsze bezpieczne dla zdrowia leczenie Twojego organizmu.

UZDROWICIEL przestrzega przed leczeniem hipnozą

uzdrowiciel przestrzega przed leczeniem hipnozą

Uzdrowiciel Mariusz Bryk z Opola

Zapraszam na konsultacje, porady o tematyce zdrowotnej i życiowej. Możliwe w Gabinecie w Opolu, u osoby potrzebującej w domu, telefonicznie albo wideorozmowa np. Skype.

Dojazd możliwy Opolszczyzna cała, Śląsk, woj. Łódzkie. Wrocław, Kalisz, Kraków, Warszawa, Poznań.

Więcej o mnie

Oferta ważna do 2019-03-13 – 2020-03-11

Skorzystaj z oferty

Medycyna Naturalna UZDROWICIEL Mariusz Bryk

Medycyna Naturalna UZDROWICIEL Mariusz Bryk

Na mojej stronie internetowej w zakładce targi znajdziesz terminarz targów, gdzie możesz się ze mną spotkać porozmawiać czy skorzystać z usług.

Mariusz Bryk – uzdrawianie na odległość

Możliwość dojazdu do osoby potrzebującej.

Toszek, Strzelce Opolskie, Zawadzkie, Dobrodzień, Stare Budkowice, Pokój, Lewin Brzeski oraz na terenie Opola.

Skontaktuj się ze mną

Uzdrowiciel Facebook Uzdrowiciel Instagram Uzdrowiciel Pinterest Uzdrowiciel Twitter Uzdrowiciel YouTube