Targi Medycyny Naturalnej

Uwaga! Ze względu na sytuację epidemiczną Targi Medycyny Naturalnej tymczasowo się nie odbywają.

Na targach medycyny naturalnej, eco czy innych imprezach ludzie mają okazję spotkać mnie osobiście w różnych miejscach Polski. Wiele osób szuka pomocy i sięga przez do naturalnych metod leczenia. Jeśli nurtują Cię pytania, potrzebujesz porady, chcesz dowiedzieć się więcej o uzdrawianiu targi medycyny naturalnej to świetna okazja, aby ze mną porozmawiać. Nie bój się pytać, chętnie Ci pomogę!
Podczas targów istnieje możliwość przeprowadzenia wstępnej oceny stanu zdrowia, poprzez odczytanie receptorów z dłoni. Nasze ciało najlepiej informuje nas o stanie zdrowia i kondycji organizmu, nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Dzięki receptorom możemy dowiedzieć się jak pracują nasze organy i narządy wewnętrzne.

Spotkajmy się na targach medycyny naturalnej

Rokrocznie możesz spotkać mnie na wielu imprezach poświęconych medycynie naturalnej, w których uczestnictwo i spotkania z ludźmi sprawiają mi ogromną satysfakcję. Nie ma nic bardziej fascynującego niż pomaganie potrzebującym.
Regularnie biorę udział w popularnych targach medycyny naturalnej w Warszawie i Katowicach. Podczas edycji w 2018 roku zgłosiło się do mnie wiele potrzebujących osób, którym starałem się wyjaśnić co tak naprawdę wewnątrz organizmu i jak wpływ to na ich obecny stan zdrowia.
Jeśli chcesz dowiedzieć się o datach i miejscach przyszłych wydarzeń, w których wezmę udział, zobacz mój kalendarz targów medycyny naturalnej. Nie przegap okazji do rozmowy w cztery oczy. Daj szansę skutecznym sposobom naturalnego leczenia.

odczyt z receptorów

Poniżej znajdują się terminy targów medycyny naturalnej-imprez 2018 w najbliższych miesiącach. Zapraszam serdecznie!

Styczeń 2018

 • 19-20-21.01.2018 Targi Polagra Premiery MTP  POZNAŃ ul. Głogowska 14
 •      27-28.01.2018  Noworoczny Zjazd Zielarski w  PAPROTNIA obok Sochaczewa ul. Sochaczewska 5

Luty 2018

 • 9-10-11.02.2018 Targi KNIEJE – Targi Myślistwa i Strzelectwa MTP  POZNAŃ ul. Głogowska 14
 • 16-17-18.02.2018 Targi Zdrowych Inspiracji Hala Stulecia WROCŁAW ul. Wystawowa 1
 • 24-25.02.2018 Zacznij Zdrowy Styl Życia! Stadion PGE Narodowy WARSZAWA al. Poniatowskiego 1

Marzec 2018

 •    3-4.03.2018  AGRO – PARK – Targi Rolnicze – Targi Lublin S.A. ul. Dworcowa 11
 • 17-18.03.2018   I Targi – Konferencja Medycyny Zintegrowanej w Cen­trum Wystawienniczo-​Targowym w Skaryszewie k. Rado­mia, ul. Piaseck­iego 11 

Kwiecień 2018

 •       6-7-8.04.2018  Festiwal Zdrowia i Niezwykłości ŁÓDŹ  Expo al. Politechniki 4
 •  13-14-15.04.2018  Targi Poznań Sport Expo  MTP  POZNAŃ ul. Głogowska 14
 • 20-21-22.04.2018 Eco-Style, Fit Weekend w Centrum Kongresowym KIELCE ul. Zakładowa 1

Maj 2018

 •    8-10.05.2018 Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food MTP  POZNAŃ ul. Głogowska 14
 •  19-20.05.2018 AEROFESTIVAL Konferencja Targi Lotnicze  Pokazy Lotnicze  MTP  POZNAŃ ul. Głogowska 14
 •  25-26.05.2018  Targi Viva Seniorzy – FIT EXPO  MTP  POZNAŃ ul. Głogowska 14
Na podstawie 34 opinii
Agata M.
Agata M.
2021-04-06
Artur Kosiński
Artur Kosiński
2021-04-06
Polecam
Marta Narodzonek
Marta Narodzonek
2021-04-03
Polecam, aby każda osoba, która się zastanawia skorzystała z usług zdrowotnych u Pana Mariusza. Jestem mu bardzo wdzięczna za zaangażowanie, pracowitość sumienność, a przede wszystkich za wiedzę, którą przekazuje mi. Osoba kompetentna, godna zaufania. Pozytywne nastawienie do życia, energia, uśmiech to cechy, które są dopełnieniem jego osobowości. Moja sfera zdrowotna oraz życiowa bardzo się poprawiła. Dostaję energię, przez co moje życie staje się z miesiąca na miesiąc coraz lepsze. Po każdej sesji czuje naładowana energetycznie. Mam ogromny szacunek do Pana Mariusza jest osobą wyjątkową. Korzystam z usług zdrowotnych od roku i życzę każdemu, aby miał szansę poznać i skorzystać z usług Pana Mariusza, ponieważ Wasze życie zmieni się diametralnie na lepsze!!! A oto chodzi w życiu, żeby się zmieniać i udoskonalać na lepsze:)
Joanna Zofia R
Joanna Zofia R
2021-01-17
O usługach uzdrowicielskich pana Bryka usłyszałam od znajomej. Po zapoznaniu się z informacjami na stornie, umówiłam się na pierwszą rozmowę, po której byłam przekonana, że chcę skorzystać zarówno z usług kompleksowej oceny zdrowia jak i energetycznych. Byłam bardzo zadowolona z trafności uwag Pana Bryka i zdecydowałam się na regularne zabiegi zdrowotno - energetyczne. Niektóre z moich dolegliwości zostały rozwiązane i wyjaśnione bardzo szybko, przede wszystkim te dotyczące układu pokarmowego. Zmiana sposobu myślenia i postrzegania codziennego życia, ale też odżywiania przynosi rzeczywiście natychmiastowe efekty. W przypadku bardziej złożonych tematów, pan Bryk jest zawsze niemal natychmiastowo dostępny. Jako osoba próbująca wcześniej wielu form terapii medycyny klinicznej i alternatywnej, szczerze polecam kontakt z panem Brykiem.
Małgorzata
Małgorzata
2020-07-14
Rozmowy o życiu z Dorotą
Rozmowy o życiu z Dorotą
2020-07-03
Pan Mariusz ustabilizował moją prace serca, sprawił, że serce po zawale pracuje miarowo i spokojnie, zainicjował i nadzorował proces oczyszczania organizmu .Dziś wciąż oczyszczając się czuje się nowym człowiekiem. Pan Mariusz w trakcie leczenia na odległość stabilizował i niwelował moje wszelkie bóle oraz zawsze był pomocny gdy potrzebowałam jego rady i wsparcia.Bardzo gorąco polecam.
MAGDALENA DOBROWOLSKA
MAGDALENA DOBROWOLSKA
2020-05-23
Polecam usługi Pana Mariusza Bryk:)
Monika Foltyn
Monika Foltyn
2020-05-01
Witam. Korzystam z usług Pana Mariusza od 5 miesięcy. Ma wyjątkowe możliwości uzdrawiania i czyni cuda przez telefon/na odległość. Jestem bardzo mu wdzięczna za jego zaangażowanie, gdyż wiele sie przy okazji rozmów z nim nauczyłam .Teraz jest mi lżej żyć. Dla mnie osobiście świat stał sie piękniejszy. Mam ochotę każdego ranka wstać z łozka .A kiedyś było to niemożliwe. Przed poznawaniem sie z panem Mariuszem straciłam chęć do życia. Chorowalam na depresję. Pomógł mi w poprawie ogólnego stanu zdrowia. Wspaniały człowiek i naprawdę wie co robi. W pełni godny zaufania. Szczerze polecam jego pomoc szkoda czasu na depresję. MONIKA F.
Dariusz Pin
Dariusz Pin
2020-01-07
Pan Mariusz Bryk posiada niesamowite zdolności. Dziękuję panu Bogu, że spotkałem go na swojej drodze. Miewałem stany depresyjne, mocne stany lękowe, a to przekładało się na duże trudności nawet w podstawowym funkcjonowaniu. Już po pierwszej wizycie poczułem wielka ulgę i nadzieję, że da się z tego wyleczyć. Obecnie jestem w 5 miesiącu terapii i wiem, że to jedyna i najlepsza droga. Moje życie całkowicie się zmieniło, pojawił się uśmiech na twarzy i wewnętrzny spokój. Miałem mieszane uczucia na temat "uzdrowicieli”, ale Pan Mariusz jest naprawdę godny zaufania. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, szczerze i z całego serca polecam!
Dawid Rozbicki
Dawid Rozbicki
2019-11-19
Naprawdę polecam. Do odezwania się do Pana Mariusza skłoniła mnie bardzo ciężka sytuacja życiowa (wypadek + komplikacje). Korzystałem z jego usług przez kilka miesięcy, wyleczył mnie praktycznie ze wszystkiego z czym do niego przyszedłem, w momencie gdy klasyczna medycyna nie potrafiła mi pomóc (wcześniej korzystałem z wielu lekarzy). Dodatkowo jest ciekawą, nazwijmy to alternatywną osobą i dobrze porozmawiać z kimś takim jeśli masz otwartą głowę. Jeśli zastanawiasz się czy to Ci pomoże, albo, że to może jakiś wariat, naciągacz itp to powiem Ci jasno - nie masz nic do stracenia, a zyskać możesz bardzo wiele!
Uzdrowiciel Bioenergoterapeuta Mariusz Bryk

Czy wiesz, że...

 

…już wiele lat temu albowiem w 1913 roku Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne stworzyło dział, który nazwany został Działem Propagandy? Jaki był jego cel? Przede wszystkim wyeliminowanie osób, którzy zajmują się medycyną naturalną, aby zyskać monopol w tejże kategorii, a tym samym przynieść sobie nieograniczone zyski finansowe.

Uzdrowiciel Facebook Uzdrowiciel Instagram Uzdrowiciel Pinterest Uzdrowiciel Twitter Uzdrowiciel YouTube