Uzdrawianie na odległość

Uzdrawianie na odległość to forma pomocy duchowej podczas której uzdrowiciel nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą i kieruje w jej stronę energię. Metoda ta cechuje się niezwykłą skutecznością i prostotą. Energia miłości duchowej wykorzystywana podczas uzdrawiania staje się ważnym impulsem, który może natychmiast uleczyć ciało i ducha, a także ograniczające sytuacje i związki.

Czy uzdrawianie na odległość jest skuteczne?

Uzdrawianie na odległość jest tak samo skuteczne, jak standardowa wizyta u uzdrowiciela. Podczas rozmowy przez Skype, telefon czy FaceTime uzdrowiciel może wykonać dokładnie te same działania czyszczące i przywracające równowagę w centrach energetycznych (tzw. czakrach), jak te, które wykonuje podczas bezpośredniego spotkania. Energia miłości duchowej płynąca od Pana Stworzyciela często przez ludzi nazywaną energią kwantową, nie zna ona bowiem ani czasu, ani granic, ani przestrzeni, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby udzielać takiej pomocy duchowej każdemu człowiekowi, znajdującemu się w dowolnym punkcie na ziemi. Intencja i chęć zmiany wystarczają uzdrowicielskiej energii, aby zamanifestowała się wszędzie i u każdego. Sesji uzdrawiania na odległość może poddać się każdy, bez względu na położenie geograficzne, stan zdrowia, wiek czy płeć.

Uzdrawianie na odległość w świetle współczesnej nauki

Najnowsze osiągnięcia fizyki opisują świat zjawisk kwantowych, jako pełny energii wydającej światło, strukturalnie subtelny. Nauka w jasny sposób wskazuje, że uzdrawianie na odległość jest nie tylko możliwe, ale niezwykle prawdopodobne. Każda z części ciała człowieka wypromieniowuje kwanty energii, a energia może przenosić się na wielkie odległości z błyskawiczną prędkością, co idealnie obrazuje przykład fal elektromagnetycznych. Energia, za pomocą której dochodzi do uzdrawiania, jest czymś istniejącym obiektywnie, z czego można czerpać w niezliczonej ilości, zawsze i wszędzie. Uzdrawianie na odległość wspomaga uzdrawiające siły organizmu, a w swojej istocie polega na współpracy uzdrowiciela z prawami i siłami natury, które spotyka w otaczającym go świecie. Uzdrawianie ma też aspekt duchowy, szczególnie dla osób, które umożliwią je swoją otwartością i wrażliwością.

Uzdrawianie na odległość – jak wygląda sesja z uzdrowicielem?

W pierwszym kroku należy umówić się z uzdrowicielem na wirtualną lub telefoniczną rozmowę i ustalić konkretny dzień oraz godzinę. Podczas sesji osoba uzdrawiana leży, w przestrzeni komfortowej, pozbawionej hałasu, muzyki oraz kadzideł. Ważne jest, aby osoba poddająca się zabiegowi była otwarta na odbieranie energii od uzdrowiciela. Bardzo często zdarza się, że podczas uzdrawiania na odległość pacjenci mają wizje albo zasypiają. Kwestia odczuć to kwestia indywidualna. Niektórzy mogą odczuwać delikatne ukłucia w chorych miejscach, inni odczuwają ciepło, zimno, falowanie, mrowienie czy poczucie unoszenia. Zależy to od wrażliwości danej osoby i stopnia otwartości na uzdrawiające procesy. Brak odczuć nie oznacza jednak braku skuteczności samego uzdrawiania. Po zabiegu osoba uzdrawiana odczuwa równowagę wewnętrzną oraz spokój. Poprawia się jej sensytywność, może też wzrosnąć zapotrzebowanie na ilość snu i odpoczynku. Uzdrawianie nie kończy się jednak w momencie zakończenia rozmowy. Energia pracuje w ciele przez około 7-9 dni, podczas których mogą pojawić się różne uczucia, którym warto się przyglądać i obserwować. Czasami zdarza się, że kilka dni po zabiegu pojawiają się nawet symptomy grypopodobne, sygnalizujące powracanie organizmu do równowagi.

Uzdrawianie na odległość

Doskonała
Na podstawie 34 opinii
Artur Kosiński
Artur Kosiński
2021-04-06
Polecam
Marta Narodzonek
Marta Narodzonek
2021-04-03
Polecam, aby każda osoba, która się zastanawia skorzystała z usług zdrowotnych u Pana Mariusza. Jestem mu bardzo wdzięczna za zaangażowanie, pracowitość sumienność, a przede wszystkich za wiedzę, którą przekazuje mi. Osoba kompetentna, godna zaufania. Pozytywne nastawienie do życia, energia, uśmiech to cechy, które są dopełnieniem jego osobowości. Moja sfera zdrowotna oraz życiowa bardzo się poprawiła. Dostaję energię, przez co moje życie staje się z miesiąca na miesiąc coraz lepsze. Po każdej sesji czuje naładowana energetycznie. Mam ogromny szacunek do Pana Mariusza jest osobą wyjątkową. Korzystam z usług zdrowotnych od roku i życzę każdemu, aby miał szansę poznać i skorzystać z usług Pana Mariusza, ponieważ Wasze życie zmieni się diametralnie na lepsze!!! A oto chodzi w życiu, żeby się zmieniać i udoskonalać na lepsze:)
Joanna Zofia R
Joanna Zofia R
2021-01-17
O usługach uzdrowicielskich pana Bryka usłyszałam od znajomej. Po zapoznaniu się z informacjami na stornie, umówiłam się na pierwszą rozmowę, po której byłam przekonana, że chcę skorzystać zarówno z usług kompleksowej oceny zdrowia jak i energetycznych. Byłam bardzo zadowolona z trafności uwag Pana Bryka i zdecydowałam się na regularne zabiegi zdrowotno - energetyczne. Niektóre z moich dolegliwości zostały rozwiązane i wyjaśnione bardzo szybko, przede wszystkim te dotyczące układu pokarmowego. Zmiana sposobu myślenia i postrzegania codziennego życia, ale też odżywiania przynosi rzeczywiście natychmiastowe efekty. W przypadku bardziej złożonych tematów, pan Bryk jest zawsze niemal natychmiastowo dostępny. Jako osoba próbująca wcześniej wielu form terapii medycyny klinicznej i alternatywnej, szczerze polecam kontakt z panem Brykiem.
Rozmowy o życiu z Dorotą
Rozmowy o życiu z Dorotą
2020-07-03
Pan Mariusz ustabilizował moją prace serca, sprawił, że serce po zawale pracuje miarowo i spokojnie, zainicjował i nadzorował proces oczyszczania organizmu .Dziś wciąż oczyszczając się czuje się nowym człowiekiem. Pan Mariusz w trakcie leczenia na odległość stabilizował i niwelował moje wszelkie bóle oraz zawsze był pomocny gdy potrzebowałam jego rady i wsparcia.Bardzo gorąco polecam.
MAGDALENA DOBROWOLSKA
MAGDALENA DOBROWOLSKA
2020-05-23
Polecam usługi Pana Mariusza Bryk:)
Monika Foltyn
Monika Foltyn
2020-05-01
Witam. Korzystam z usług Pana Mariusza od 5 miesięcy. Ma wyjątkowe możliwości uzdrawiania i czyni cuda przez telefon/na odległość. Jestem bardzo mu wdzięczna za jego zaangażowanie, gdyż wiele sie przy okazji rozmów z nim nauczyłam .Teraz jest mi lżej żyć. Dla mnie osobiście świat stał sie piękniejszy. Mam ochotę każdego ranka wstać z łozka .A kiedyś było to niemożliwe. Przed poznawaniem sie z panem Mariuszem straciłam chęć do życia. Chorowalam na depresję. Pomógł mi w poprawie ogólnego stanu zdrowia. Wspaniały człowiek i naprawdę wie co robi. W pełni godny zaufania. Szczerze polecam jego pomoc szkoda czasu na depresję. MONIKA F.
Dariusz Pin
Dariusz Pin
2020-01-07
Pan Mariusz Bryk posiada niesamowite zdolności. Dziękuję panu Bogu, że spotkałem go na swojej drodze. Miewałem stany depresyjne, mocne stany lękowe, a to przekładało się na duże trudności nawet w podstawowym funkcjonowaniu. Już po pierwszej wizycie poczułem wielka ulgę i nadzieję, że da się z tego wyleczyć. Obecnie jestem w 5 miesiącu terapii i wiem, że to jedyna i najlepsza droga. Moje życie całkowicie się zmieniło, pojawił się uśmiech na twarzy i wewnętrzny spokój. Miałem mieszane uczucia na temat "uzdrowicieli”, ale Pan Mariusz jest naprawdę godny zaufania. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, szczerze i z całego serca polecam!
Dawid Rozbicki
Dawid Rozbicki
2019-11-19
Naprawdę polecam. Do odezwania się do Pana Mariusza skłoniła mnie bardzo ciężka sytuacja życiowa (wypadek + komplikacje). Korzystałem z jego usług przez kilka miesięcy, wyleczył mnie praktycznie ze wszystkiego z czym do niego przyszedłem, w momencie gdy klasyczna medycyna nie potrafiła mi pomóc (wcześniej korzystałem z wielu lekarzy). Dodatkowo jest ciekawą, nazwijmy to alternatywną osobą i dobrze porozmawiać z kimś takim jeśli masz otwartą głowę. Jeśli zastanawiasz się czy to Ci pomoże, albo, że to może jakiś wariat, naciągacz itp to powiem Ci jasno - nie masz nic do stracenia, a zyskać możesz bardzo wiele!
Uzdrowiciel Bioenergoterapeuta Mariusz Bryk

Czy wiesz, że...

W Kanadzie około 70% populacji korzysta ze świadczeń niekonwencjonalnej medycyny w tym z usług uzdrowicieli.

W krajach rozwiniętych notuje się przy końcu XX wieku szybkie wzrastanie zasięgu i liczby świadczeń medycyny holistycznej, co wzbudziło zdumienie i zainteresowanie wielu środowisk w tym także medycyny akademickiej.

Uzdrowiciel Facebook Uzdrowiciel Instagram Uzdrowiciel Pinterest Uzdrowiciel Twitter Uzdrowiciel YouTube