Uzdrawianie na odległość

Uzdrawianie na odległość to forma pomocy duchowej podczas której uzdrowiciel nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą i kieruje w jej stronę energię. Metoda ta cechuje się niezwykłą skutecznością i prostotą. Energia miłości duchowej wykorzystywana podczas uzdrawiania staje się ważnym impulsem, który może natychmiast uleczyć ciało i ducha, a także ograniczające sytuacje i związki.

Czy uzdrawianie na odległość jest skuteczne?

Uzdrawianie na odległość jest tak samo skuteczne, jak standardowa wizyta u uzdrowiciela. Podczas rozmowy przez Skype, telefon czy FaceTime uzdrowiciel może wykonać dokładnie te same działania czyszczące i przywracające równowagę w centrach energetycznych (tzw. czakrach), jak te, które wykonuje podczas bezpośredniego spotkania. Energia miłości duchowej płynąca od Pana Stworzyciela często przez ludzi nazywaną energią kwantową, nie zna ona bowiem ani czasu, ani granic, ani przestrzeni, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby udzielać takiej pomocy duchowej każdemu człowiekowi, znajdującemu się w dowolnym punkcie na ziemi. Intencja i chęć zmiany wystarczają uzdrowicielskiej energii, aby zamanifestowała się wszędzie i u każdego. Sesji uzdrawiania na odległość może poddać się każdy, bez względu na położenie geograficzne, stan zdrowia, wiek czy płeć.

Uzdrawianie na odległość w świetle współczesnej nauki

Najnowsze osiągnięcia fizyki opisują świat zjawisk kwantowych, jako pełny energii wydającej światło, strukturalnie subtelny. Nauka w jasny sposób wskazuje, że uzdrawianie na odległość jest nie tylko możliwe, ale niezwykle prawdopodobne. Każda z części ciała człowieka wypromieniowuje kwanty energii, a energia może przenosić się na wielkie odległości z błyskawiczną prędkością, co idealnie obrazuje przykład fal elektromagnetycznych. Energia, za pomocą której dochodzi do uzdrawiania, jest czymś istniejącym obiektywnie, z czego można czerpać w niezliczonej ilości, zawsze i wszędzie. Uzdrawianie na odległość wspomaga uzdrawiające siły organizmu, a w swojej istocie polega na współpracy uzdrowiciela z prawami i siłami natury, które spotyka w otaczającym go świecie. Uzdrawianie ma też aspekt duchowy, szczególnie dla osób, które umożliwią je swoją otwartością i wrażliwością.

Uzdrawianie na odległość – jak wygląda sesja z uzdrowicielem?

W pierwszym kroku należy umówić się z uzdrowicielem na wirtualną lub telefoniczną rozmowę i ustalić konkretny dzień oraz godzinę. Podczas sesji osoba uzdrawiana leży, w przestrzeni komfortowej, pozbawionej hałasu, muzyki oraz kadzideł. Ważne jest, aby osoba poddająca się zabiegowi była otwarta na odbieranie energii od uzdrowiciela. Bardzo często zdarza się, że podczas uzdrawiania na odległość pacjenci mają wizje albo zasypiają. Kwestia odczuć to kwestia indywidualna. Niektórzy mogą odczuwać delikatne ukłucia w chorych miejscach, inni odczuwają ciepło, zimno, falowanie, mrowienie czy poczucie unoszenia. Zależy to od wrażliwości danej osoby i stopnia otwartości na uzdrawiające procesy. Brak odczuć nie oznacza jednak braku skuteczności samego uzdrawiania. Po zabiegu osoba uzdrawiana odczuwa równowagę wewnętrzną oraz spokój. Poprawia się jej sensytywność, może też wzrosnąć zapotrzebowanie na ilość snu i odpoczynku. Uzdrawianie nie kończy się jednak w momencie zakończenia rozmowy. Energia pracuje w ciele przez około 7-9 dni, podczas których mogą pojawić się różne uczucia, którym warto się przyglądać i obserwować. Czasami zdarza się, że kilka dni po zabiegu pojawiają się nawet symptomy grypopodobne, sygnalizujące powracanie organizmu do równowagi.

Uzdrawianie na odległość

Czy wiesz, że...

W Kanadzie około 70% populacji korzysta ze świadczeń niekonwencjonalnej medycyny w tym z usług uzdrowicieli.

W krajach rozwiniętych notuje się przy końcu XX wieku szybkie wzrastanie zasięgu i liczby świadczeń medycyny holistycznej, co wzbudziło zdumienie i zainteresowanie wielu środowisk w tym także medycyny akademickiej.

facebook